تبلیغات

بازدید فرمانده سپاه فجر فارس از مناطق عملیاتی جنوب

فرمانده سپاه فجر استان فارس با حضور در سرزمین‌های دفاع مقدس در جنوب کشور گفت: اردوی راهیان نور آرمان‌ های شهدا و ایثارگران را به جامعه انتقال می‌دهد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : از شیراز، سردار سید هاشم غیاثی با حضور در سرزمین‌های دفاع مقدس در جنوب کشور ضمن بازدید و بررسی فرآیند برگزاری اردوهای راهیان نور استان فارس با جمعی از دانش‌آموزان استان، اقشار و راویان حاضر در اردوهای راهیان نور دیدار کرد.
وی در این دیدار با تاکید بر اهمیت معرفی شهدا و سیرۀ آنان، بیان کرد: حضور در سرزمین‌های دفاع مقدس و آشنایی با حماسه‌هایی که شهدا و رزمندگان اسلام در آن دوران آفریدند روحیه و فرهنگ اتکاء به خود و مقاومت در برابر استکبار جهانی را در نوجوانان و جوانان تقویت می‌کند.
او خطاب به مسئولان سازمان اردویی و راهیان نور سپاه فجر استان فارس اظهارداشت: حضور دانش‌آموزان در اردوهای راهیان نور فرصت بسیار خوبی برای معرفی شهدا به عنوان الگوهای برتر در زندگی به نسل‌های آینده‌ساز کشور است و وظیفه مهم مسئولان برگزاری اردوهای راهیان نور نیز فراهم آوردن تمام ملزومات مورد نیاز برای استفاده هر چه بهتر دانش‌آموزان از  فرصت اردوهای راهیان نور است.
وی با تجلیل از نقش برجسته راویان دفاع مقدس در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت افزود: ثبت خاطرات و حماسه‌های دفاع مقدس و انتقال آنها به نسل‌های جدید یکی از رسالت‌های مهم رزمندگان پیشکسوت بوده و ثبات امنیت کشور را تضمین می‌‌کند.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار