تبلیغات

دلیل محبوبیت گروه موسیقی «رستاک» چیست؟

سرپرست گروه موسیقی "رستاک" با تاکید بر تلاش گروه "رستاک" برای ارتباط بیشتر با کارشناسان موسیقی نواحی گفت: هدف ما اجرای موسیقی محلی در فضای جدید است.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : سیامک سپهری سرپرست گروه موسیقی "رستاک" گفت: رسیدن به همراهی با مخاطب موسیقی محلی برای ما بزرگترین لذت و افتخار محسوب می شود.
وى ادامه داد: در روند انتخاب سوژه ها و تنظیم هر یک از قطعات،‌ تلاش کرده ایم تا از نظر اساتید و پژوهشگران آن منطقه نیز استفاده کنیم و این اتفاق پس از آلبوم "همه اقوام من" پررنگ تر شده است.
سپهرى تصریح کرد: ما سعى مى کنیم تا فضاى جدیدى را با استفاده از نمادها و ساختارهاى موسیقى محلى، شکل دهیم و امیدواریم که مخاطبان گروه موسیقی "رستاک" همچنان با ما و تجربه هاى موسیقایى مان همراه باشند.
وی با اشاره به اعضای حاضر در ترکیب گروه موسیقی "رستاک" یادآور شد: شاکله اصلی گروه همچنان ثابت است اما بعضى از دوستان به فراخور فضا و تنظیم هر یک از قطعات ممکن است تغییر کنند و یا دوستان جدیدی به گروه اضافه شوند.
سرپرست گروه "رستاک" با اشاره به جدیدترین آلبوم این گروه موسیقی، توضیح داد: آلبوم جدید گروهمان هم اکنون در مراحل آماده سازى نهایی به سر می برد. البته حدود سه ماه قبل کارهای مربوط به آلبوم صوتی به طور کامل انجام شده و هم اکنون در مراحل پایانی تدوین بخش تصویر هستیم.
وی خاطرنشان کرد: آلبوم جدید گروه "رستاک" 7 قطعه دارد که از 7 منطقه مختلف کشور انتخاب شده اند و برخی از آنها، جزو منطقه هایی هستند که تاکنون گروه ما به آن ها نپرداخته است و برخی دیگر از مناطق را پیش تر هم در زمینه کارهایمان مورد توجه قرار داده ایم.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار