تبلیغات

روزنامه 195 ساله انگلیسی برای ایران تبلیغ مثبت می‌کند

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ایران با مناظر،‌ فرهنگ و تاریخ فوق‌العاده متنوع خود دیگر مقصدی ممنوعه برای غربی‌ها نیست و به همین دلیل نشریه گاردین از کاربران خود خواسته هرگونه تجارب از سفر خود به مناطق مختلف ایران را حداکثر در 100 واژه برای آنها ارسال کند و به بهترین نکته و تجربه نیز بُن تخفیف 200 پوندی اقامت در هتل‌های جهان تعلق خواهد گرفت.

به گزارش میراث فرهنگی در این فراخوان آمده است: «ممکن است در ایران بستگانی داشته باشید و به مناطق گوناگون ایران در تورهای گردشگری یا فرهنگی سفر کرده باشید. ما مایل هستیم نکات سفر شما از سفر به مناطق خاص را با ما در میان بگذارید.

نکات و تجارب خود از جاذبه‌های خاص و فوق‌العاده که بازدید کرده‌اید (نه به طور کلی از یک شهر)  را برای ما ارسال کنید. بهترین نکات ارسالی (حداکثر در 100 واژه) هفته آینده در سرویس "سفر" گاردین منتشر خواهد شد و تخفیف 200 پوندی نیز از سوی سایت UK.hotels.com به فرد برنده اعطاء می‌شود که قابل استفاده در 260 هزار اقامتگاه در سراسر جهان است.»

گاردین پیش از این نیز در گزارش‌هایی به منظور معرفی ایران و جاذبه‌های گردشگری آن، گزارش‌های تفصیلی و تصویری درباره جذابیت‌های گردشگری ایران منتشر کرده است.

انتهای پیام/

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار