تبلیغات

خانه زکات کوهسار شهرستان ساوجبلاغ گشایش یافت

کد خبر: 82275855 (5622776) | تاریخ خبر: 01/08/1395 | ساعت: 13:3|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش ایرنا ، عبدالله طاهری معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد البرز روزشنبه درآیین گشایش خانه زکات کوهسارگفت: براساس برنامه ریزی انجام شده و به همت مسوولان و خیران کوهسار و با استفاده از امکانات جدید ایجاد شده در خانه زکات ، امیدواریم شاهد رشد چشمگیر زکات و نهادینه شدن فرهنگ زکات در این منطقه باشیم .
وی ادامه داد: طی 6 ماهه اول امسال مودیان زکات شهرستان ساوجبلاغ در مجموع رقمی معادل سه میلیارد ریال بابت زکات به کمیته امداد پرداخت کرده اند .
طاهری گفت: 60 درصد زکات جمع آوری شده برای رفع نیاز نیازمندان و محرومان و الباقی برای عمران و آبادانی روستاها و در امور عام المنفعه مصرف می شود.
وی افزود: گام های موثری به منظور تقویت این فریضه الهی در استان البرز به فضل خدا و یاری مردم عزیز ، برداشته شده که در این بین می توان به مشارکت صاحبان واحد های صنفی میادین بزرگ عرضه کالا از جمله بازار میوه و تره بار کرج ، بازار بنک داران ولیعصر (عج) و بازار روز انقلاب کرج در پرداخت زکات مستحبی اشاره کرد . طاهری ، پرداخت زکات را یکی از واجبات دین مبین اسلام عنوان کرد و یادآور شد : یکی از مسایل مهمی که در شرایط کنونی می بایست به عنوان یک نقطه اتکا در امور فقرزدایی مورد توجه قرار گیرد ، زکات است.
وی خاطرنشان کرد: این نهاد با هدف احیاء سنت و واجب الهی پس از کسب اجازه از ولی امر مسلمین و مراجع عظام تقلید ، نسبت به جمع آوری زکات مردم مسلمان و توزیع آن بین اقشار محروم جامعه اقدام می کند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد البرز تاکید کرد: تبلیغات زکات ، دیدارهای چهره به چهره با کشاورزان و دامداران توسط مبلغین و روحانیون ، تشکیل ستاد زکات ، برگزاری نشست های جمعی در مساجد در خصوص اهمیت پرداخت زکات در مناسبت های مختلف از جمله اقداماتی است که برای ترویج و احیای فرهنگ پرداخت زکات در استان البرز و شهرستان های این استان انجام شده است.
دراین آیین دکتر آلبرت نیکوکار مسیحی و برخی خیران و پرداخت کنندگان برجسته زکات منطقه کوهسار نیز تجلیل بعمل آمد .
8029 / 6155خبرنگار: حکیمه کشاورز** انتشاردهنده : محمد عزیزپور

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار