تبلیغات

35 نفر مهر امسال در تصادف های جاده ای زنجان کشته شدند

کد خبر: 82275346 (5622059) | تاریخ خبر: 01/08/1395 | ساعت: 8:21|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بسیاری از این حوادث رانندگی منجر به فوت به دلیل بی دقتی و بی احتیاطی رانندگان اتفاق افتاد.
وی اظهارکرد: برای کاهش حوادث رانندگی جاده ای رانندگان باید به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی بیشتر توجه، از انحراف به چپ خودداری و به رعایت فاصله طولی مناسب، حرکت با سرعت مطمئنه و بستن کمربند ایمنی توجه کنند.
شیرمحمدی با بیان اینکه تعداد واژگونی خودروها در مسیرهای ارتباطی این استان به علت خستگی و خواب آلودگی رانندگان افزایش یافته است، تصریح کرد: نیروهای پلیس راه برای پایین آوردن تلفات انسانی شبانه روز جاده ها را رصد می کنند اما رانندگان نیز باید پلیس را در این امر بسیار مهم یاری دهند.
به گزارش ایرنا، طی شهریور سال جاری نیز براثر سوانح رانندگی در مسیرهای ارتباطی زنجان قریب 30 نفر در جاده های این استان جان خود را از دست دادند که اغلب این حوادث نیز به علت واژگونی خودروها ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان بود.
به گفته مهرداد ستاره، مدیرکل پزشکی قانونی استان زنجان در 6 ماه نخست امسال 158 نفر در مسیرهای ارتباطی این استان جان باختند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که 180 تن بود 13 درصد کاهش نشان می دهد.
597/6085
خبرنگار: پرویز غفاری** انتشار دهنده: رویا رفیعی

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار